درباره فرابوم

درباره شرکت فرابوم

فرابوم، بی‌فاصله تا بانک

 

 

درباره شرکت فرابوم

 

 

شرکت فرابوم به عنوان اولین پلتفرم نوآوری باز کشور، با ایجاد بستری امن و به عنوان تجمیع کننده سرویس، توانسته است پیچیدگی‌های ارتباطی با بانک‌های مختلف را کاهش داده و به بزرگترین پلتفرم ارائه دهنده سرویس‌های بانکداری باز در کشور تبدیل شود. در حال حاضر پلتفرم بانکداری باز فرابوم با اتصال به 24 بانک و موسسه مالی و بیش از 300 مشتری فعال و همچنین به واسطه یکپارچگی با اپلیکشن‌های شرکت‌های حوزه مالی، جامع‌ترین پلتفرم بانکداری باز کشور است که بیش از 200 سرویس استاندارد را در قالب راهکارها و خدمات بانکداری باز به کسب و کارهای مختلف ارائه‌ می‌کند.

 

فناوری و زیرساخت به‌روز به کار رفته در پلتفرم نوآوری باز فرابوم این امکان را به مشتریان‌ می‌دهد که ضمن بهره‌مندی از محیطی یکپارچه و در دسترس، از انعطاف پذیری آن نسبت به تغییرات و پاسخ به موقع به تقاضاهای متنوع با توسعه و ترکیب سرویس‌های جدید، آسوده خاطر باشند. شرکت فرابوم بیش از 10 سال تجربه در خصوص بانکداری باز دارد شرکت گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا به نمایندگی از بانک ملت، شرکت داده ورزی سداد به نمایندگی از بانک ملی، شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین (توسن)، بانک تجارت و بانک صنعت و معدن حلقه سهامداران را تشکیل‌ می‌دهند.

 

پلتفرم نوآوری باز فرابوم پارادایمی است که در آن یک سازمان برای رسیدن به نوآوری در محصولات، خدمات و مدل‌های کسب و کار فقط بـه دانش و منابع داخلی خود متکی نیست، بلکه از منابع خارجی متعددی هم برای هدایت جریان نوآوری استفاده می‌کند. شرکت فرابوم با ترکیب سرویس‌ها و ایجاد سرویس‌های ارزش افزوده توانسته با شعار «پلتفرم نوآوری باز فرابوم، ساده‌ترین مسیر برای ارائه و دریافت سرویس‌های بانکی و غیربانکی» بـه بیش از 100 نهاد ثالث سرویس‌های خود را ارائه کند.

 

فرابوم به فینتک‌ها کمک می‌کند تا همزمان با کاهش هزینه و زمان ایجاد محصولات جدید، در سریعترین زمان ممکن به سهم قابل توجهی از بازار و مقیاسی ارزشمند از تراکنش و مشتری دست پیدا کنند. شرکت فرابوم با تحقق بانکداری در همه جا و نه فقط در بانک، به تمام ذینفعان و بازیگران این اکوسیستم کمک می‌کند تا منافع خود را در بازار رقابتی که به‌طور مداوم در معرض تغییرات فنی، تکنولوژی و کسب‌وکاری است، حداکثری کنند.

 

مزایای پلتفرم فرابوم برای بانک‌ها

 

  • احراز هویت قوی مشتریان مبتنی بر پروتکل 2 OAuth و سامانه‌های ملی
  • اهلیت‌سنجی نهادهای ثالث
  • اعمال حاکمیت بانک برروی نحوه فعالیت نهادهای ثالث و سرویس‌ها
  • مانیتورینگ و گزارش‌گیری عملکرد پلتفرم

مزایای پلتفرم فرابوم برای نهادهای ثالث (TPP)

 

  • ارائه محیط سندباکس برای آزمون ایده‌ها و یکپارچگی محصولات
  • استقرار مشتریان مبتنی بر فرآیندهای بانک‌های مختلف
  • کاهش زمان و هزینه توسعه و پشتیبانی محصول
  • ترکیب سرویس‌ها و ایجاد خدمات ارزش افزوده
  • پشتیبانی 2۴x7
1393

توسـن بـوم

تاسیس SBU در شرکت توسن

1395

بـوم مارکت

اولین پلتفرم بانکداری باز در ایران

1398

پلتفرم فرابوم

تاسیس رسمی شرکت فرابـوم

1399

دانش بنیان

دریافت مجوز شرکت دانش بنیان

1401

ریبرندینگ

بازسازی برند نوآوری باز فرابوم

بیانیه ماموریت

فرابوم بعنوان کسب و کاری ساختار شکن، بسترهای مناسب جهت بهره‌برداری از سرویس‌های نوآورانه را محقق نموده و با بهره‌گیری از سرمایه انسانی متخصص، بهبود مستمر محصولات و خدمات، استفاده از تکنولوژی‌های مدرن عصر ارتباطات و اعتقاد راسخ به اصول چابکی، خدمات ارزنده‌‌ای در اختیار بخش‌های گوناگون کسب و کاری قرار داده است. ‌فرابوم به عنوان پلتفرم پیشرو در اکوسیستم نوآوری باز؛ با “ایجاد ساختار درآمدزایی مبتنی بر سرویس”، “تغییر پارادایم بازار” و “ارائه راهکارهای خلاقانه” برای ذینفعان خود، ارزشی شایان ایجاد نموده و با حذف مراودات سنتی، تمرکز بر نیاز بازار و افزایش کیفیت خدمات، به نخستین انتخاب بازار هدف تبدیل شده است.

چشم انداز فرابوم

فرابوم می‌کوشد در افق 1404 با خلق ارزش از طریق ارائه سرویس‌های نوآورانه و متمرکز جایگاه خود را به عنوان رهبر کسب و کارهای پلتفرمی تثبیت و نوآوری باز را به عنوان جزء جدایی ناپذیری در اقتصاد ایران تبدیل نماید.

Bridge auto monthly plans

Bronze plan

Silver plan

Gold plan

Minimum Future Value
Minimum Future Value
Minimum Future Value
Minimum Future Value
Special Offers
Special Offers
Special Offers
Special Offers
Personal Contract Hire And Leasing
Personal Contract Hire And Leasing
Personal Contract Hire And Leasing
Personal Contract Hire And Leasing
Regular Fixed Instalments
Regular Fixed Instalments
Regular Fixed Instalments
Regular Fixed Instalments
Down Payments
Down Payments
Down Payments
Down Payments